• 325-R ÇAKI
  • 325-R ÇAKI

325-R ÇAKI

KDV Dahil: $48,00
Ürün Kodu: 325R
Stok Durumu: Out Of Stock

Ürün Cinsi

ÇAKI

Ağız

  9,5 cm

Sap

11,5 cm

Toplam

 21 cm

Et Kalınlığı

  3 mm

Çelik

MOLYBDENUM VANADIUM

Kilit Mekanizması

ARKA KİLİT

Sap Malzemesi

KIZIL STAMINA

Ağırlık

 128 gr

Molibden Vanadyum paslanmaz çelik kullanılan bu cep çakısı özellikle büyük boy ve hafif çakı arayanlar için vazgeçilmez bir modeldir.

Konik çelik yapısı sayesinde en ince hassas kesimleri parçalamadan yapabilirsiniz. Kat kat preslenmiş ahşabı suya ve neme dayanıklılık gösterir. Çakı sırtındaki kilitleme sayesinde çakınızı rahatlıkla kapayıp açabileceksiniz.

1979 yılında kurulan CUDEMAN firması, sektöründe İspanya’nın gurur kaynağı olan bıçak firmalarından bir tanesidir. Firmanın şu anda ki sahibi ve oğulları birlikte çalışmaktadır. 41 ülkeye ihracatları olup özellikle hayatta kalma, idame bıçak ve çakılarıyla ön plana çıkmaktadır. Yeni çıkan tüm makine parkuru ve çelikteki devrimi yakından takip edip imalatlarına yansıtmaktadırlar. Özellikle imalatlarında, MT serisinde yakaladıkları başarı birçok profesyonel kullanıcı tarafından takdirle karşılanmıştır.

1980li yıllarda Türkiye’ye ithal olarak giren ilk bıçaklardandır. O yıllarda Türkiye’de bu bıçağa sahip olan bıçak severler halen ürünlerini keyifle ve sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam etmektedirler. Daha sonraları Çin’den gelen bıçak furyası ile birlikte birçok kaliteli bıçak ithalatçıları gibi ilgisizlikten ve gerekli satış hacmini yakalayamadığından dolayı ülkemizde sahipsiz kalmıştır.

Bora Bıçakları ve Bora Life olarak tüm dünya bıçak piyasasını en yakın şekilde takip etmekteyiz.

Çin furyasının 20 senelik, Türkiye hikayesinin bitmesi ile tüketicimizin kalite anlayışı da değişmiştir. 2014 yılından beri mercek altına aldığımız CUDEMAN firması ile 2017 yılında gerekli anlaşmalar yapılmış ve BORA LIFE, CUDEMAN firmasının Türkiye’deki Tek Yetkili Satıcısı olmuştur.

Türkiye çapında 400’e yakın bayimize daha dağıtımları yapılmadan getirmiş olduğumuz ilk parti 2 ay içinde kendi mağaza ve show room umuzda neredeyse tükenmiştir. Çok keyifle ve güvenle kullanacağınızı umduğumuz CUDEMAN markasından sizlerde memnun kalacaksınız.

Yorum Yap
Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Kötü İyi